NEJNOVĚJŠÍ TESTY

Rock Machine Blizzard INT

Rock Machine Blizzard INT je elektrifikovaná verze populárního celoodpruženého modelu toho českého výrobce. Už to napovídá, že se tenhle fešák v terénu rozhodně neztratí, naopak. Překvapí vás jeho schopnosti, kdy si za pár jízd začnete troufat na stále náročnější terén.

Specialized Diverge

Zapomeňte na obyčejnou silničku se silnějšími plášti, Specialized Diverge je unikátně zpracovaný gravel bike, který je ve všech směrech jedinečný a poradí si v podstatě s každým úkolem, před který ho postavíte.

4Ever Ennyx

4Ever Ennyx je velmi podařený zástupce kategorie pevných elektrokol tohoto českého výrobce. Jedná se o klidné a univerzální kolo, se kterým se můžete vydat na dlouhý výlet po cyklostezkách nebo do nepříliš náročného terénu.

Giant Trance

Giant Trance je mrštné kolo, na kterém si budete užívat hladké traily a střední terén. Kolo nabízí velkou porci obratnosti a zábavy, i když zdvihy jeho odpružení nejsou nijak veliké. Vše je ale nastaveno tak, že to pro zkušeného jezdce nebude nevýhoda, naopak.

Rock Machine Blizz

Rock Machine Blizz je top modelem mezi hardtaily této české značky. Ač nemá toto kolo zadní odpružení, geometrie rámu posouvá jízdní zážitky z tohoto kola od klasického XC blíže k trailovým kolům. Zvláště svezení na flow trailech je na tomto kole neskutečně zábavné.

Scott Spark

Scott Spark je jednoznačně kolo pro ty, kteří mají rádi rychlou jízdu i v náročnějším terénu. Na tomto celoodpruženém stroji budete stejně rychlí jako vaši kolegové na gravelu, ale vy se můžete vydat i do terénu, o kterém oni mohou jen snít.

Specialized Turbo Creo

Specialized Turbo Creo je další skvělé elektrokolo od této americké značky. Že to ve Specialized umí s elektřinou lépe než všichni ostatní dokázali již svým modelem Turbo Levo. To bylo ale “klasické” horské kolo. Nyní se vývojáři zaměřili na silniční kolo a jeho specifika a výsledek vám doslova vyrazí dech.

Scott Aspect

Scott Aspect je základní model výrobce se vším, co k tomu patří. Na pohled elegantní kolo, které bude vyhovovat především začátečníkům. Levné osazení a nepříliš progresivní geometrie rámu vám při jízdě nepřivolají zrovna extázi, ale nudit se na druhou stranu také nebudete.

Rock Machine Torrent INT

Rock Machine Torrent INT je, stejně jako jeho bratříček bez baterie, zástupcem kvalitních hartailových horských kol. Na výběr dostanete z mnoha výbavových stupňů, zkrátka nepřijdou ani ženy, které mohou zvolit modely s ženskou geometrií rámu.